CLUB SHOW Brno, Panská Lícha (CZ), 29.9.2007

Psi a feny tř.štěňat / Dogs and Bitches Baby Class - Mrs.Jane Rawlinson

 

Feny / Bitches - Mr.Mark Rawlinson

 

 

PSI  
Třída štěňat / Baby Class 6
Almighty Wonder Tostadeo VN1
Best of Royal Standard x Anne Magie Chaseland´s 
Manhattan Mysterry Kelečský poklad VN2
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Keleč. poklad
Army of Lover Apollo Thirteen VN3
United Kindom Tankaram x Anny od Dufků
Amir Ideal Dog VN4
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Archi Pekelské štěstí VN
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram
Arnak Pekelské štěstí VN
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram
After Best Tostadeo Nenastoupil
Akim Pekelské štěstí Nenastoupil
Azzi Apollo Thirteen Nenastoupil
Třída Dorostu / Puppy Class 2
Clifford od Himalájského cedru VN1
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finis Lady
Heaven Born z Havlova dvora VN2
Hargitavárljai Amaretto x Anuschka z Trojánku
Eastwood Hormony Line Nenastoupil
Gaston Gold z Orvetu Nenastoupil
Třída Mladých / Young Class 3
Quinland z Muchovy boudy V1, CAJC
Vvelington of Tinatagel Winds. x Darwby z Muchovy boudy
Akim Vlčí proutek V2
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku
Ebonit z Helfstyna Perla Brzeszcz V3
Best of Royal Standard x Deni Lví dvůr
Aron od Lužáneckého parku Nenastoupil
Bentley Something Beautiful Nenastoupil
Mezitřída / Intermediate Class 9
Tepeatom Chior Master V1, CAC
Tepeatom Gusto x Tepeatom Libertine
Grand Prix Royal Standard V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
Andrew od Lužáneckého parku V3
Vitality of Tankaram x Bára z Holaských kopečků
Budger Sorbon´s Legend V4
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
Borgo Calenzana V
Ladrow Hweron Over Oakhouse x Katrin od Himálaj. cedru
Pablo z Muchovy boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy boudy
Ensor Daisy Art V
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkosic
Pedro z Muchovy boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy boudy
Perry Draco Minor V
Carromer´s Huricane Joy x Cela z Proutku
Třída Otevřená / Open Class 5
Mainline´s Knight of Honor V1, CAC
Mainline´s the Gaffer x Mainline´s Catch One´s Eye
JCh.Vagabound od Himalájského cedru V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himaláj.cedru
Artur Můj pes V3
Vitality of Tankaram x Teapot Tankaram
Ursi Dark Star Sable Blues V4
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee
Deni Bri-Col Black and White V
Argo z Jezerní kotliny x Iris Bri-Col Black and White
Emir z Ročkova Nenastoupil
Tepeatom Born A Star Nenastoupil
Třída Pracovní / Working Class 6
MCh. Excelent Royal Standard V1, CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
Attikonak Q One for Two V2, r.CAC
Waterbrook Wild Smoke x Attikonak Queen´s English
Iason od Klárky V3
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues
Detonator z Grodu Hrabiego Malmesbury V4
Mallorn´s Chococrush x Elektra Górska Fantazja
Ash Amazing Frace V
Royal Standard Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras
Efry od Jaloviska V
Diamond of Tankaram x Ticki
Paradis Trokavecká farma Nenastoupil
Wick z Vinice Nenastoupil
Třída Vítězů / Winner Class 3
ICh.Ch.Rising Sun Tankaram V1, CAC, BOB, BIS
Lab Treasure´s Born To Be Wild x Believe In Love Tankaram
Ch.Zigi Choco z Trojánku V2,  res.CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
Ch.PT Cruiser Sable Blues V3
Foxrush Word Games x Fee Sable Blues
Třída Veteránů / Veteran Class 1
MCh. Rocheby Smokescreen V1
Rocheby Old Smokey x Folytower Skylark over Rocheby
FENY  
Třída štěňat / Baby Class 7
Axa Ideal Dog VN1
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Ačita Pekelské štěstí VN2
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram
Ayute Wi Apollo Thirteen VN3
United Kindom Tankaram x Anny od Dufků
Arka Angel Felbest VN4
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie Keleč.poklad
Astra  Way Apollo Thirteen VN
United Kindom Tankaram x Anny od Dufků
Aysy Pekelské štěstí VN
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram
Finlandia z Mokerských luk VN
Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích luk
Aira Pekelské štěstí Nenastoupila
Elizabeth od Himalájského cedru Nenastoupila
Třída Dorostu / Puppy Class 3
English Beauty Hormony Line VN1
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram
Mallorn´s Runaway Bride VN2
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta
Grace od Tří jasanů VN3
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
Abby Kate Cambrella Nenastoupila
Třída Mladých / Young Class 8
Cosmic Love Hormony Line V1, CAJC
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V2
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
Summer u Muchovy boudy V3
Vvelington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy B.
Brown Sugar Something Beautiful V4
Lab Treasure´s Indeed x Aldamity Joan Jet 
Anie Black Labro Brunensis V
Trendsetter of Tintagel Winds x Fifi z Podblanicka
Geisha Girl Tankaram VD
My Faith Tankaram x Betty ze Sytovska
Frances Gold z Orvetu VD
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu
Angelina od Lužáneckého parku VD
Vitality of Tankaram x Bára z Holaských kopečků
Bella Rose Lucky Honey Nenastoupila
Bestie Poklad Doubravky Nenastoupila
Fanny Gold z Orvetu Nenastoupila
Mezitřída / Intermediate Class 11
Caffe Late Hormony Line V1, CAC
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram
Qwara z Muchovy boudy V2, r.CAC
Vvelington Boots of Tintagel Winds x Darwby z M.boudy
Anne Anastázie Chocolate Jewel V3
D´Jerry Doo Tetřeví dvůr x Anne Amelie Chaseland´s 
Edita z Brného V4
Royal Standard Tankaram x Ariett Alfa Sirius
Avalanche Black Slate V
Lab Treasure´s He´s A Hunk x Born for R.Standard 
Evy Gucci Daysi Art V
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkosic
Penelopa z Muchovy boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy boudy
Beckagira z Řetovského údolí VD
Royal Standard Tankaram x Eimy z Vlčí stráně
Benetta Calm River VD
Lab Treasure´s Enzo x Vanessa z Trojánku 
Blue Safety Janis Joplin VD
Rocheby Smokescreen x Jackalee Sable Blues
Dizzy z Pařízku VD
Rocheby Union Jack x Axa z Proutku
Třída Otevřená / Open Class 8
Tracey Sable Blues V1, CAC
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues
Conney od Záměstského rybníka V2, r.CAC
O´Sofina´s Play the Game x  Felicita z Kostelce u Jihlavy
Aira Ančiko V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Elsa z Libušina chovu
Darsy Gold z Orvetu V4
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu
Cassidi od Záměstského rybníka VD
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy
Cinderella z Kolovratských luk VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Attika z Kaštanové aleje
Benetta Sarblet VD
Vitality of Tankaram x Cessy Malabret
Iren z Kulíkova VD
Unforgettable Tankaram x Fergie z Muchovy boudy
Nany od Petrovických pláňat Nenastoupila
Naomi Draco Minor Nenastoupila
Aneli z Prchlova Nenastoupila
Deana Divoký anděl Nenastoupila
Zarra Sable Blues Nenastoupila
Třída Pracovní / Working Class 6
Enny Via Brunensis V1
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských lip 
Genesis Star Royal Standard V2
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
Qwendy z Muchovy boudy V3
Vvelington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy boudy
Tangerine od Himalájského cedru V4
Rocheby Union Jack x Peach od Himalájského cedru
Engie od Jaloviska V
Daimond of Tankaram x Ticki
Channel Ja-Sta Czech VD
Unforgettable Tankaram x Brittany Choco Ja-Sta Czech
Třída Vítězů / Winner Class 4
Ch. Aldamity Keep on Moving V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries
Ch. Charway Old Silk V2, r.CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora
Ch. Anny od Dufků V3
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice
Ch.Stenveys Chesnut Shade V4
Stenveys Get Popular x Mallorn´s Rosamunda
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Arabela z Vargovo chovu V1
Charway Checkmate x Hargitavárljai Girl

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2007